Нардеп Руслан Демчак вирішив привласнити 300 держпідприємств

Нардеп Руслан Демчак вирішив привласнити 300 держпідприємств

Замість  модернізувати 300 державних підприємств, можновладці вирішили приватизувати їх. Ініціатива вийшла від президентського депутата Руслана Демчака. «Парламент зобов’язаний проголосувати законопроект №2319 про приватизацію державних підприємств, щоб уникнути їх подальшого занепаду» — з таким гаслом на власній сторінці  Facebook висунув ідею щодо планів Кабміну на приватизацію в 2016 році  депутат від БПП.

 

Демчак нагадав, що у 2015 році Кабінет міністрів затвердив перелік об’єктів державної власності, що підлягають приватизації, в який були включені більше 300 державних об’єктів. Зокрема, підпадають під приватизацію підприємства добувної промисловості, енергетичної та нафтогазової, транспортної та будівельної галузей, сільського господарства, а також хімічної промисловості. Одним словом, ті підприємства, які держбюджету колись приносили фінансові  активи. Тепер вони приноситимуть прибуток провладним олігархам.

 

Парламентарій, аби не визвати негативну реакцію у народу, розповів про досвід Іспанії та Канади, мовляв — там теж держпідприємства переходять до рук окремих осіб. Та на відміну від закордонних  колег, нашим олігархам колись потужні підприємства дістануться безкоштовно. Це підтвердив у своєму виступі і сам Демчак: «Істотна відмінність України в тому, що ми змушені продавати підприємства за демпінговою ціною».

 

Лукавить депутат, бо за час депутатської каденції звик не платити жодної ціни. До прикладу, абсолютно безкоштовно дістались Руслану Демчаку Феофанія, а потім і готель Либідь. Нардеп просто «віджав» їх. У листопаді 2015 "тіушки" депутата вчинили рейдерське захоплення готелю.

 

https://www.youtube.com/watch?v=d5GCRj2BSPU 

http://ukrreal.info/ua/video/85401-politsiya-bezsilna-nezakonnaya-gruppirovka-zakhvatila-otel-v-kieve-i-priemnuyu-nardepa-video 

 

В квітні 2015 Демчак зазіхнув на  столичний парк. У парку-пам’ятці садово-паркового мистецтва загальнодержавного значення "Феофанія" президентський депутат разом з іншими олігархами та аферистами вирубали ліс, аби звести там свої маєтки.

 

Після вдало прокручених афер тепер нардеп Руслан Демчак заговорив про  актуальність питання приватизації державних підприємств для України. У 2015 році з цих  підприємств, за допомогою різних корупційних схем, під прикриттям  Прем’єра, було відмито коштів на суму 5 млрд. доларів. У 2016 році доведені до зубожіння державні структури президентські олігархи вирішили просто  привласнити, аби кошти від прибутку йшли їм у кишеню. До речі, цінову політику на продукцію підприємств добувної промисловості, енергетичної та нафтогазової, транспортної та будівельної галузей, сільського господарства, а також хімічної промисловості після приватизації встановлюватимуть самі власники-провладні кримінальні мільйонери.

 

Чому нова влада не попередила руйнування та занепад 300 держпідприємств, а вирішила приватизувати їх? «Тут грають роль і військовий конфлікт на сході країни, і економічна криза, наслідком якого є необхідність шукати додаткові джерела доходів до державного бюджету» — переконує Демчак. Дивно, що саме цей депутат, по сумісництву заступник голови Комітету з питань фінансової політики та банківської діяльності, заявляє про відсутність додаткових джерел. Адже зовсім недавно стало відомо, що саме депутат від БПП Руслан Демчак став основним інвестором, який вклав 70 млн. доларів у будівництво спортивно-туристичного комплексу у Республіці Чечня.