«Поцілуй у дупу нас!» – нардепи БПП у відповідь на санкції РФ склали Путіну листа

Народні депутати України від фракції «Блок Петра Порошенка», проти котрих Російська Федерація запровадила санкції, вирішили у жартівливій формі відповісти на це російському президенту Володимиру Путіну.

Про це у кулуарах парламенту заявив заступник голови фракції БПП, народний депутат  Олексій Гончаренко, передає кореспондент інтернет-видання UA1.

Він нагадав, що в санкційному списку РФ є понад 120 нардепів, але найбільше в ньому саме представників БПП – 44 парламентарі. Депутати вирішили не ігнорувати це й відповісти на санкції тим самим способом, як це робили запорожці.«Хочу нагадати вам, вони вже відповідали свого часу одному загарбнику, на той час султану в XVII сторіччі. Тому, використовуючи давню українську дипломатичну традицію, ми написали листа Путіну, зберігши майже повністю оригінал того самого письма запорожців», – заявив нардеп, зачитавши текст листа.

За словами Гончаренка, ця відповідь піде сьогодні у Кремль Володимиру Путіну.

Нагадаємо, 1 листопада РФ запровадила санкції проти 322 громадян України і 68 компаній. Під санкції, зокрема, потрапили лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко, старший син президента України Олексій Порошенко, глава МВС Арсен Аваков, генпрокурор Юрій Луценко, керівник «Нафтогазу» Андрій Коболєв та ін.