«Поцілуй у дупу нас!» – нардепи БПП у відповідь на санкції РФ склали Путіну листа

Народні депутати України від фракції «Блок Петра Порошенка», проти котрих Російська Федерація запровадила санкції, вирішили у жартівливій формі відповісти на це російському президенту Володимиру Путіну.

Про це у кулуарах парламенту заявив заступник голови фракції БПП, народний депутат  Олексій Гончаренко, передає кореспондент інтернет-видання UA1.

Він нагадав, що в санкційному списку РФ є понад 120 нардепів, але найбільше в ньому саме представників БПП – 44 парламентарі. Депутати вирішили не ігнорувати це й відповісти на санкції тим самим способом, як це робили запорожці.«Хочу нагадати вам, вони вже відповідали свого часу одному загарбнику, на той час султану в XVII сторіччі. Тому, використовуючи давню українську дипломатичну традицію, ми написали листа Путіну, зберігши майже повністю оригінал того самого письма запорожців», – заявив нардеп, зачитавши текст листа.

За словами Гончаренка, ця відповідь піде сьогодні у Кремль Володимиру Путіну.

Нагадаємо, 1 листопада РФ запровадила санкції проти 322 громадян України і 68 компаній. Під санкції, зокрема, потрапили лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко, старший син президента України Олексій Порошенко, глава МВС Арсен Аваков, генпрокурор Юрій Луценко, керівник «Нафтогазу» Андрій Коболєв та ін.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *