Супрун: Помічник нардепа і мер пропонували мені квартиру в якості хабара

В.о. глави Міністерства охорони здоров’я Уляна Супрун звернулася до Національного антикорупційного бюро через пропозицію хабара у вигляді квартири від помічника народного депутата понад рік тому.

Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook.

«Понад рік тому один із помічників народних депутатів запропонував мені хабар у вигляді квартири за те, щоби я, користуючись службовим становищем, допомогла медичному закладу отримати дороговартісне обладнання. Наступного дня звернулася до детективів НАБУ з заявою про ознаки злочину. Після – я і мій позаштатний радник брали участь у слідчих діях, щоби задокументувати все», – зазначила Супрун.

Вона також додала, що «до подальших зустрічей з помічником народного депутата долучився й мер міста, який підтвердив намір щодо хабара у вигляді квартири».

За словами глави МОЗ, квартиру запропонували оформити на її позаштатного радника, який зіграв роль довіреної особи.

Супрун відзначила, що яким би дороговартісним не було медичне обладнання, Міністерство охорони здоров’я завжди готове допомогти громаді його отримати, якщо в ньому дійсно є потреба.

«В країні діють чисельні міжнародні фонди, програми донорської підтримки, в бюджетах міст та громад накопичені суттєві бюджетні резерви. Підтримувати запити від міст та медичних закладів щодо отримання необхідного обладнання є частиною наших обов’язків. Для їхнього виконання пропонувати службовим особам хабарі непотрібно», – підкреслила вона.

В.о. глави МОЗ підкреслила, що пропозиції хабара отруюють намагання Уряду відновити довіру суспільства до державної служби. 

«Будемо уважно спостерігати за ходом слідства», – резюмувала вона.

Нагадаємо, раніше лідер «Радикальної партії» Олег Ляшко заявив, що Національне антикорупційне бюро України проводить обшуки у його помічника Олександра Богачова, який нібито пропонував хабар в. о. глави Міністерства охорони здоров’я Уляні Супрун.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *