“Наші діти хочуть їсти”. Чотири шахти припинили роботу в Донецькій області

На Донеччині шахтарі  ДП “Селідоввугілля” в понеділок, 1 липня, оголосили страйк через заборгованість із зарплати і зупинили виробництво.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє ТК Орбіта.

Близько 200 шахтарів з чотирьох шахт, що входять в об’єднання: Україна, 1-3 Новогродівська, Курахівська і Котляревська, і членів їх сімей вимагали погашення заборгованості із заробітної плати, підвищення рівня оплати праці, запуску обладнаної лави на шахті 1-3 Новогродівська і недопущення відключення шахт від електропостачання через борги перед енергетиками.

Гірники вимагали підняти посадові оклади працівникам ДП “Селідоввугілля” мінімум на 40-50%. За словами учасників акції протесту, востаннє працівники основних професій отримували зарплату в минулому місяці, але не всі і не в повному обсязі. У представників непромислової групи заборгованість по заробітній платі становить 2-3 місяці.

Учасники страйку заявили, що виробничі процеси на всіх шахтах ДП “Селідоввугілля” будуть припинені, починаючи з третьої зміни 1 липня. Працювати будуть тільки ділянки життєзабезпечення – енергопостачання, вентиляції та водовідливу.

Нагадаємо, 10 червня всі вугільні шахти Західної України призупинили роботу в результаті страйку шахтарів. Мітингувальники перекрили трасу на Польщу в знак протесту проти невиплати зарплат за три місяці.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.