Виклик Путіна на перемовини з Зеленським: у Кремлі відреагували

Прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков заявив, що Росія розгляне пропозицію Володимира Зеленського про переговори.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на “ТАСС“, прес-секретар Володимира Путіна Дмитро Пєсков сказав, що РФ вивчить пропозицію президента України про проведення переговорів за участю Великобританії, США, Німеччини і Франції.

“Я поки не готовий відповідати: це вкрай новий формат”, – сказав він. “Потрібно зрозуміти, чи є перспективи в такої зустрічі. Потрібно зрозуміти, що це за новий формат пропонується”, – пояснив Пєсков. “Це нова ініціатива. Безумовно, вона буде розглянута, але поки не можу дати якусь реакцію”, – повторив він.

При цьому він зазначив, що США не є учасниками нормандського процесу і він не знає “як бути з мінськими домовленостями, під якими стоять підписи учасників нормандського процесу, але не стоять підписи жодних представників США”.
У той же час Пєсков привітав ініціативу двох телеканалів, які планують провести телеміст Київ-Москва, через який Зеленський і запропонував Путіну “поговорити”.
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що генеральний прокурор Юрій Луценко написав, що генпрокуратура відкрила провадження про намір скоєння держзради через плани телеканалу NewsOne провести телеміст з російським каналом «Россия 24».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.