Як Коломойський розвалює Україну: Тука пояснив наслідки

Екс-заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука вважає, що українські олігархи, зокрема Ігор Коломойський, зацікавлені у бізнес-зв’язках з Росією і це становить небезпеку для України.

Loading…

Про це повідомляє “Апостроф“.

Якщо проаналізувати, практично всі ті люди, яких ми називаємо “олігархи”, дуже тісно пов’язані з Росією. В першу чергу – бізнесом. І тому цілком зрозуміло їхнє бажання і прагнення продовжувати співробітництво і розвивати свій власний бізнес. Це природно для будь-якої людини. Коломойський про це сказав відверто. Інші не настільки публічні, як зараз Коломойський, тому вони відверто про це не говорять, але їх дії побічно свідчать про тих же намірах“, – вважає Тука.

Він заявив, що наразі відділяє владу від України, для нього це не єдине ціле.

Я все ж відділяю владу від України. На сьогодні для мене це не тотожні поняття. Що стосується влади – так, я бачу, що вона налаштована чинити по-компрадорски, повертатися знову до “старшого брата”. Що стосується України, то я ні бажання такого, ні прагнення у громадян не бачу. Справа не тільки безпосередньо у Коломийському“, – розповів він.

Зазначимо, що коли Володимира Зеленського запитали про це висловлювання Коломойського, він сказав: “Я хотів би, щоб я, як президент, думав про міжнародні відносини і вектор України. Мені здається, що це правильно. Я, уряд, суспільство – ми можемо говорити про це“.

Володимир Олександрович Зеленський в першу чергу актор, а не президент. З моєї точки зору, це абсолютно стандартна фраза. Будь-яка людина на його місці відповіла би приблизно так само, аби відгородитися від Коломойського. Я не бачу тут політичної позиції“, – прокоментував висловлювання президента Тука.

Нагадаємо, нещодавно Ігор Коломойський почав потужну атаку на Нацбанк, для чого йому це потрібно, читайте тут.