Як побороти потяг до їжі: експерти дали корисні поради

Науковці розповіли про механізми, які можуть допомогти побороти надмірний потяг до їжі.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на Актуальные Новости.

«Коли ми їмо їжу, яка нам подобається, ми створюємо позитивні спогади. Чим більше ми вживаємо смачні страви, тим більше зміцнюємо цю пам’ять. Запах, почуття або місце – всі ці умови є провокуючими факторами. Наприклад, насичені вуглеводами продукти, такі як солодкі напої та чіпси, запускають шлях сигналів до центрів винагороди в мозку», – пояснила професор Кері Мореведжа з Бостонського університету.

Одним зі способів зменшити бажання їсти є пиття великої кількості води. Крім того, дослідження показали, що вживання 500 мл рідини перед їжею допомагає схуднути.

Ще одним способом обманути апетит є уява – треба уявляти, що страву вже з’їдено.

Крім цього фахівці рекомендують більше рухатися, це зможе впоратися із тягою до солодкого.

Ще одним способом контролювати потяг до їжі є повноцінне харчування вдень, щоб не було соблазну зазирати до холодильника пізно ввечері та вночі.

«Якщо ви відчуваєте стрес, занепокоєння або просто сумуєте, ви можете замінити думки про їжу на інші дії. Підійде прогулянка по парку, спілкування з друзями», – порадили експерти.

Нагадаємо, одна з важливих задач схуднення — втримати вагу, дієтолог розповів про п’ять правил харчування, які забезпечать фігуру мрії назавжди.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.