Антикорупційний суд є ілюстрацією недовіри Заходу до влади України – експерт

Створення в Україні Антикорупційного суду є свідченням того, що міжнародні партнери абсолютно не довіряють керівництву країни.

Таку думку висловив політичний експерт Костянтин Матвієнко в ефірі телеканалу ZIK.

«Не лише українські громадяни не довіряють українській владі. Сам процес Антикорупційного суду – чудова ілюстрація того, що наші міжнародні партнери українській владі і близько абсолютно і цілковито не довіряють», – заявив він.

Матвієнко зауважує, що створення в Україні Антикорупційного суду – вимушені кроки. Українська влада в особі президента й уряду, за його словами, категорично не хоче його створювати й «з чотирьох лап» впирається, аби цей суд в Україні не запрацював.

Водночас Матвієнко має скептичне ставлення з приводу появи такого суду. На його думку, Антикорупційний суд буде ще одним корупціогенним органом, яких в Україні уже чимало.

«Ми з цього корупційного болота правоохоронної системи хочемо взяти раптом якусь субстанцію цього болота, перетворити її на білий і пухнастий Антикорупційний суд. Це ж те самісіньке», – пояснив експерт.

Нагадаємо, 21 травня комітет Верховної Ради з питань правової політики затвердив законопроект про створення Антикорупційного суду для розгляду в другому читанні.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *