Безпілотні авто будуть підлаштовуватися під настрій пасажирів завдяки технології від Kia Motors

Безпілотні автомобілі зможуть вгадувати та підлаштовуватися під настрій водія. Принаймні у це вірить і над цим працює корейський автовиробник Kia Motors.

У процесі своєї еволюції автомобілі стали швидшими, безпечнішими, максимально комфортними та наділені власним інтелектом. І не далекий той час, коли вони підлаштовуватимуться під настрій водія.

Читайте також: Компанія Terrafugia представила нову ідею летючого автомобіля TF-2

R.E.A.D. – англійська абревіатура, що дослівно означає «поїздки з адаптацією до емоцій в реальному часі». Ця інноваційна технологія має на меті налагодити так звану «емоційну комунікацію» безпілотного авто з його пасажирами.

«Емоційна комунікація» безпілотного авто з його пасажирами

Іншими словами – атмосфера в салоні такого робомобіля повністю відповідатиме настрою того, хто у ньому перебуває. Задля його ж, пасажира, затишку і комфорту.

Система побудована на базі штучного інтелекту і здатна до самонавчання. Окремі сенсори аналізують серцебиття та електричну активність шкіри пасажира, камери стежать за його виразом обличчя, – і на основі цих даних спеціальний алгоритм визначає настрій людини та коригує відповідним чином роботу різних підсистем автомобіля.

Безпілотні авто від Kia Motors

Кондиціювання, температура, освітлення, мультимедіа, – усе підлаштовується під пасажира під час його перебування у безпілотнику. До речі, навіть сидіння вібруватимуть у такт музики, – ось такі вони, автомобілі майбутнього, у розумінні розробників з Kia.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *