Бойко про індексацію пенсій: Влада нахабно залізла в карман кожного пенсіонера

Кандидат у президенти України Юрій Бойко заявив, що мінімальна пенсія в Україні не дотягує до прожиткового мінімуму для непрацездатних, а її індексація утричі нижча за інфляцію.

Бойко вважає, що середня пенсія залишається надзвичайно низькою і не покриває навіть мінімальний рівень потреб літніх людей, передає прес-служба «Опоблоку».

За його словами, зараз середня пенсія в Україні більш ніж на 200 гривень не дотягує до фактичного прожиткового мінімуму для непрацездатних.

«При цьому за минулий рік середня пенсія зросла на 7%, а мінімальна за віком – усього на 3% за майже 10% інфляції. Якщо рівень інфляції до трьох разів більше індексації пенсій – значить, влада нахабно залізла в кишеню кожного пенсіонера. Із 2014 року ціни злетіли більш ніж у 2,5 рази, при цьому середня пенсія збільшилася всього на 73% за п’ять років», – зазначив кандидат в президенти.

Також він вважає, що потрібно зняти з розгляду законопроект про верифікацію та моніторинг державних виплат та списати заборгованість населення за послуги ЖКГ.

Нагадаємо, президент Українського аналітичного центру Олександр Охріменко назвав анонсовану індексацію пенсій банальним хабаром пенсіонерам перед виборами.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *