Екс-власника банку «Стандарт» оголосили у розшук за виведення майже мільярду гривень

Колишнім власникам та посадовим особам банку «Стандарт» оголосили про підозру у незаконному виведенні з банку понад 903 млн гривень, що складає понад 90% ліквідаційної вартості банку. У зв’язку з підозрою у незаконному виведенні коштів власників банку оголосили у розшук, повідомляється на сайті Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

За інформацією Фонду, кредити були видані підконтрольним суб’єктам господарювання з ознаками фіктивності, після чого переводились на рахунки також підприємств з ознаками фіктивності і підставних фізичних осіб для конвертації в готівку і зняття в касах банків, оплати за фіктивними валютними контрактами.

Після оголошення «Стандарту» неплатоспроможним Фонд гарантування вкладів виявив, що оцінна вартість всіх його активів виявилася у 20 разів нижчою, ніж було вказано у звітності.

За фактом протиправних дій колишніх власників та посадових осіб банку в Єдиний реєстр досудових розслідувань внесено відомості про вчинені кримінальні правопорушення та оголошені підозри начальнику управління активних операцій та виконуючому обов’язки голови правління.

Крім того, оголошено підозру колишньому власникові банку, він оголошений розшук і отримано дозвіл суду на його затримання.

Банк визнали неплатоспроможним 20 лютого 2015 року.

Нагадаємо, на купівлю визнаного неплатоспроможним «ВТБ Банку» претендує «ТАСкомбанк», який належить українському бізнесменові Сергію Тігіпку.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *