Головред «РИА Новости Украина» залишився під вартою

У п’ятницю, 19 липня, Подільський райсуд Києва залишив під вартою керівника «РИА Новости Украина» Кирила Вишинського, обвинуваченого у державній зраді.

Про рішення суду повідомляє прес-служба прокуратури Криму.

Обвинуваченому продовжили запобіжний захід ще на 60 днів, наступне засідання відбудеться 16 вересня о 15:00. Застосування іншого, більш м’якого запобіжного заходу суд вважає недостатнім.

«Колегія суддів не знаходить підстав для задоволення клопотання захисту про заміну обраного запобіжного заходу», — зачитала суддя рішення, додавши, що воно може бути оскаржене протягом семи днів з дня проголошення.

Прокурори просили продовжити Вишинському запобіжний захід у вигляді арешту. Захист і сам керівник «РИА Новости Украина» хотіли, щоб його відпустили під особисте зобов’язання.

Адвокати посилались на те, що у Вишинського на утриманні є батьки і діти, і що він користується «повагою серед журналістського середовища». Вони стверджували, що обвинувачений не буде переховуватись від правосуддя.

Прокурори відповіли, що «про батьків і дітей потрібно було думати, коли обвинувачений давав згоду на сприяння Росії», а повага до нього «обмежується пропагандським ресуром «Russia Today».

Раніше генеральний прокурор Юрій Луценко заявив про неможливість передачі Росії обвинуваченого у державній зраді головного редактора «РИА Новости Украина” Кирила Вишинського.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *