Гравець «Карпат» Аді Мегреміч: «Львів» грав на нічию, проте переміг

Незважаючи на ключову помилку і пригнічений настрій, боснійський оборонець львівських «Карпат» Аді Мегреміч знайшов у собі сили та поділився враженнями від львівського дербі в коментарі Інформаційному центру клубу.

«Дуже шкода, що ми так зіграли у дербі, – каже Аді. – «Львів» грав на нічию, проте заробив три пункти. Не знаю, зараз багато емоцій після матчу… Шкода, що ми програли через мою помилку. М’яч летів так, що не було видно. Далі був рикошет і м’яч залетів у ворота. В першому таймі ми всі діяли не так, як потрібно. Було багато помилок в передачах. Фактично ми програли поєдинок ще в першому таймі. Шкода, що після перемоги у Полтаві ми не продовжили хороший старт року. Попереду поєдинок на виїзді із «Шахтарем». Працюватимемо на тренуваннях, щоб зіграти якнайкраще. Треба рухатися далі.

Суперник з перших хвилини грав від оборони. Вони не часто турбували нас і діяли від захисту. Їм пощастило забити гол зі стандарту. Зрештою, досягли те, чого хотіли», – цитує Аді Мегреміча Інформаційний центр ФК «Карпати».

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *