Їдальня Верховної Ради закупила борошно вдвічі дорожче від ринкових цін

Державне підприємство "Їдальня управління справами апарату Верховної Ради України" 9 липня, за результатами тендеру в ProZorro, замовило у ТОВ "Фудсі Компані Лтд" продуктів на 720 тис. гривень, повідомляють "Наші гроші".

У переліку закуплених продуктів, які мають доставити до серпня 2019 року, знаходяться борошно, крохмаль, крупи, макарони і тісто.

Найдорожчим виявилось борошно, за 20 тонн якого заплатили 300 тис. гривень. Кілограм борошна вищого ґатунку коштував 15 гривень.

Наразі відомо, що закуплять борошно виробництва "Кролевецького комбінату хлібопродуктів" ПАТ "Державна продовольчо-зернова корпорація України". Це ж борошно на сайті "Фудсі Компані Лтд" продають вдвічі дешевше – 7,7 гривні за кілограм.

Популярне в Україні білоцерківське борошно вищого ґатунку коштує по 10 гривень за кілограм. Загалом, ціни борошна вищого ґатунку зазвичай не перевищують 8 гривень за кг.

Київською "Фудсі Компані Лтд", яка у 2018 році отримала два підряди парламентської їдальні на 321 тисячу гривень, володіють кияни Леонід Моруженко і Наталія Вівденко.

При цьому, єдиний конкурент ТОВ "Люксспецметалопоставка" не завантажив жодного документа. До того ж ніхто не знижував ціну під час аукціону. ТОВ "Люксспецметалопоставка" зареєстроване в селі Петропавлівська Борщагівка під Києвом і належить луганчанам Михайлу Гуфрію та власниці "Фудсі Компані Лтд" Наталії Вівденко.

Гуфрій також володіє луганськими ТОВ "Лугспецметалопоставка" і ТОВ "Торгово-комерційна фірма "Балка Плюс" з Юрієм Вівденком.

Директором ДП "Їдальня" є Микола Бобренко, дружина якого Алла Долгопят працювала і значилася співзасновницею в ТОВ "Беніш Джі Пі Ес Україна", яке за Януковича було найбільшим постачальником систем GPS-навігації для держсектору.

Раніше засновником "Беніш Джі Пі Ес Україна" був також Євген Фельдшеров, який також був позаштатним радником екс-міністра енергетики та вугільної промисловості Едуарда Ставицького у 2013 році.

Як повідомлялося, депутат від "Блоку Петра Порошенка" виграв тендер на ремонт школи на своєму виборчому окрузі.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *