Луценко задекларував 1,8 млн грн зарплати і помилково записав $2,4 млн на дружину

Генеральний прокурор Юрій Луценко подав декларацію, в якій готівкові кошти його дружини, народної депутатки Ірини Луценко, помилково збільшені на понад 2 млн доларів.

Про це свідчить його декларація за 2018 рік, опублікована на сайті НАЗК.

Так, серед грошових активів дружини генпрокурор вказав 2,45 млн доларів готівкою. Водночас у декларації самої депутатки ця сума становить лише 245 тис. доларів.

Прес-секретар глави ГПУ Лариса Сарган у коментарі Українській правді пояснила, що додатковий нулик у звітності очільника ГПУ зазначений випадково. Чиновник подасть виправлений документ.

Сам Луценко за минулий рік отримав 1,78 млн гривень заробітної платні, а також 24,8 тис. гривень доходу від відчуження майна.

Його дружина одержала 447,7 тис. гривень зарплати, 422,9 тис. гривень компенсації за ведення депутатської діяльності, 49 тис. доларів оплати за авіаквитки, 27,7 тис. гривень оплати за проживання і 90 тис. гривень компенсації за проїзд.

На здаванні в оренду майна Ірина Луценко заробила 445 тис. гривень. Крім того, вона отримала 750 тис. гривень доходу від іноземця на ім’я Peyyeti Bhaskar, 146,5 тис. гривень від ТОВ «Белфарм Естетік», 40 тис. доларів страхових виплат та 5, 9 тис. гривень гарантійної заміни від ТОВ «Автомобільний дім Україна-Мерседес бенц».

На рахунку в ПАТ «Державний експортно-імпортний банк» глава ГПУ зберігає 828,9 тис. гривень, 2,9 тис. євро та 10,99 тис. доларів. Готівкою Луценко тримає 30 тис. гривень.

Натомість дружина генпрокурора на рахунках у «Державному експортно-імпортному банку» має 133,8 тис. гривень, 1,2 тис. євро і 1,9 тис. доларів, а в банку «Столичний» – 1,6 млн гривень. Готівкою Ірина Луценко також зберігає 50 тис. євро та 40 тис. гривень. 

Крім цього, Ірина Луценко є власницею квартири у Києві площею 181 кв. м і нежитлового приміщення у столиці на 90,1 кв. м, також вона володіє житловим будинком у Рівненській області та земельною ділянкою площею 776 кв. м.

Родина Луценків має право користування будинком площею 859 кв. м, земельною ділянкою площею 2475 кв. м і гаражем площею 80 кв. м у селі Стоянка Києво-Святошинського району. Все згадане майно належить тестю генпрокурора Степану Нарембіку.

Дружина глави ГПУ володіє авто Mersedes-Benz GLS-350D 2017 року випуску та Toyota Land Cruiser (викрадена). Авто Hyundai Grand Santa fe 2015 року випуску вона орендує. Сам генпрокурор користується службовим автомобілем Toyota Camry.

Луценко вказав у декларації, що має годинник Ulysse Nardin, його дружині належать годинник Breguet, ювелірні набори, а також сумки Dior та Chanel.

Нагадаємо, довкола генпрокурора Юрія Луценка розгорівся скандал через його інтерв’ю американському виданню The Hill, в якому він заявив, що посол США Марі Йованович під час першої зустрічі передала йому список осіб, діяльність яких не можна розслідувати.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *