Медведчук – це очі і вуха Путіна у війні з Україною, – журналістка

Персональна загроза для України – Віктор Медведчук, кум Володимира Путіна, який не приховує свої дружби з російським президентом. У його родини є бізнес в Україні і Росії, з ним пов’язані кілька українських телеканалів. Також він є членом партії, у якої є шанс потрапити у парламент.

Про це розповіла у своєму відеоблозі «Політична кухня» авторка і журналістка Крістіна Бердинських.

Читайте також: Що насправді пов’язує Віктора Медведчука та Петра Порошенка: журналістське розслідування

Бердинських зазначила, що позиції Медведчука тільки закріплюються в Україні.

Також особливість Медведчука у тому, що він, хоч і друг Путіна, але живе тут. Він його очі і вуха ворога у війні. З ним треба не бізнес вести, а приховувати усю можливу інформацію про нацбезпеку, українське військо і звісно воєнний стан,
– наголосила журналістка.

Бердинських також зазначила, що воєнний стан в Україні був запроваджений після того, як російські військові напали на українські кораблі в Азовському морі і захопили українських моряків.

«Це агресія, і вона нагадала багатьом, у тому числі в Україні, що взагалі-то у нас вже 5-й рік триває військовий конфлікт на сході України, який щодня може перейти в активні бойові дії. І оскільки ніхто не розуміє, що в голові у президента Росії Володимира Путіна, тому до війни треба готуватися завжди», – додала журналістка.

Відео повного випуску відеоблогу «Політична кухня» за 30 листопада 2018

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *