На Донбасі не виходить: розкрито новий план Кремля щодо України

В Кремлі усвідомлюють, що послабити Україну шляхом відкритих військових дій на Донбасі не виходить, а тому застосовує в Україні іншу тактику – розхитування ситуації всередині країни.

Про це в інтерв’ю НАРОДНІЙ ПРАВДІ розповів речник міжнародної розвідувальної спільноти InformNapalm Михайло Макарук.

За словами експерта, про наступ РФ на Донбасі не може йти мови.

“На Донбасі зараз так все перекопано і закопано, що для того, щоб наступати на якесь місто, потрібно мати перевагу один до п’яти. Ні у нас, ні у них такої переваги немає”, – пояснив Макарук.

В той же час розвідник наголосив, що будь-яка війна – це війна економік, а тому переможе в ній той, хто виживе.

“Росіяни використовують «план Б» – потрібно розхитати ситуацію всередині країни. Вони прекрасно цього дотримуються. Мене не злякали 30% Володимира Зеленського в першому турі (розмова відбулася до другого туру виборів президента України, – НП). Мене налякали 15% Олександра Вілкула та Юрія Бойка, а ще 6% Ігоря Смешка. Як мінімум три фракції в парламенті (майбутньому  – НП) будуть просепаратистськими”, – пояснив Макарук.

Повний текст інтерв’ю речника міжнародної розвідувальної спільноти InformNapalm Михайла Макарука НАРОДНІЙ ПРАВДІ читайте тут: Тактика України на Донбасі виграшна – розвідник про новий план і проблеми Кремля.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *