На Яворівщині торік суди задовільнили 16 позовів, пред’явлених в інтересах держави, – на 14,5 млн грн

Станом на 1 січня 2019 року працівниками Яворівського відділу Городоцької місцевої прокуратури Львівської області забезпечується підтримання державного обвинувачення у 236 кримінальних провадженнях та 7 кримінальних справах, які перебувають на розгляді в місцевих судах.

Про це повідомив сьогодні, 7 лютого, власкорові IA ZIK заступник керівника Городоцької місцевої прокуратури Ігор Шаравара.

З його слів, приділено місцевою прокуратурою увагу і питанням додержання вимог законодавства на пріоритетних напрямках діяльності та виявлення кримінально караних порушень у сферах земельного, бюджетного законодавства.

«Зокрема, у сфері бюджетних правовідносин торік до суду скеровано 5 кримінальних проваджень, у тому числі стосовно трьох працівників освітньо-культурної галузі та стосовно трьох керівників суб’єктів господарювання.

У лісовій сфері у 2018 році до суду скеровано 1 кримінальне провадження, а також – 3 кримінальних провадження скеровано у земельній сфері.

Також до суду скеровано 4 корупційних кримінальних провадження з обвинувальними актами, за наслідками розгляду яких 4 осіб визнано винними та засуджено до покарання у виді штрафу.

У представницькій сфері впродовж 2018 року місцевою прокуратурою пред’явлено 13 позовних заяв в інтересах держави на суму 1972 тис. грн.

Торік судами задоволено 16 позовів, пред’явлених в інтересах держави, на загальну суму 14,5 млн. грн.

Крім цього, реально виконано рішень судів на суму 11899 тис. грн., площа повернутих в державну та комунальну власність земель або незаконне надання яких попереджено становить – 69,5 га», – інформує заступник керівника Городоцької місцевої прокуратури Ігор Шаравара.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *