Народне досьє: хто такий Дмитро Разумков

На цьому тижні 35-річний політтехнолог Дмитро Разумков, радник Президента України з політичних питань, очолив партію “Слуга народу”. Політична сила братиме участь у виборах у Верховну Раду, які відбудуться 21 липня 2019 року. “Народна правда” зібрали досьє на лідера партії Дмитра Разумкова.

Особисті дані Дмитра Разумкова

Дмитро Разумков народився в 1983 році в Бердичеві у відомій родині політика Анатолія Разумкова та Народної артистки України Наталії Кудрі.

Батько Разумкова, нині покійний, був вагомою фігурою в українському політикумі 90-х років минулого століття. Так, Анатолій Разумков був першим помічником Президента Леоніда Кучми. Мати Дмитра, Наталія Кудря, з 1987 року і сьогодні служить в Київському національному театрі російської драми імені Лесі Українки.

У Дмитра Разумкова є 21-річний брат Гліб, який народився у цивільному шлюбі Анатолія Разумкова і відомої журналістки, головного редактора тижневика “Дзеркало тижня” Юлії Мостової. У 2003 році Гліба усиновив другий чоловік Мостової, політик Анатолій Гриценко.

Дмитро Разумков одружений, виховує двох дітей. Іншої інформації особистого характеру про молодого політика немає.

Політик розмовляє виключно російською мовою. Цей крок усвідомлений і принциповий. Таким чином він вирішив дати зрозуміти російському агресору, що в Україні ніхто не переслідує російськомовних, а отже і “захищати” РФ нікого не треба.

Народне досьє: хто такий Дмитро Разумков
35-річний Дмитро Разумков має всі шанси стати спікером нової Верховної Ради

Освіта і робочий стаж Дмитра Разумкова

Дмитро Разумков закінчив київський математичний ліцей ім. Молчанова. У політика дві вищі освіти. Спочатку він вступив в один з найпрестижніших ВУЗів країни – Інститут міжнародних відносин, де спеціалізувався на міжнародній економіці. Пізніше отримав диплом юриста Університету державної податкової служби.

З 2006 року Дмитро Разумков займається політичними технологіями, навіть є одним з керівників Ukrainian Politconsulting Group у партнерстві з Неллі Яковлевою та Василем Моканом. Поле роботи Разумкова полягало у інформаційно-аналітичній роботі у сфері внутрішньої і зовнішньої політики держави. Він також працював над схемами впровадження політтехнологій у питаннях формування суспільної думки та іміджу політиків.

Політичні погляди і кар’єра в політиці Дмитра Разумкова

У 22 роки Дмитро Разумков вступив у Партію регіонів, в чиїх лавах перебував до 2010 року. Свої старі політичні погляди Разумков пояснює неприйняттям політики екс-президента Віктора Ющенка. Чутки про те, що він був членом молодіжного активу регіоналів, сам політик спростовує. Також Разумков стверджує, що ніколи не займався політтехнологіями в команді Партії регіонів.

Після перемоги на президентських виборах 2010 року Віктора Януковича, Разумков партію залишив.

З 2010 року молодий політтехнолог працював у команді Сергія Тігіпка, який балотувався в Президенти в 2010 і в 2014 роках. У свій час Тігіпко був протеже батька Дмитра – Анатолія Разумкова. Саме він радив молодого банкіра Павлу Лазаренку (прем’єр-міністр України 1996-1997 років) на посаду віце-прем’єр-міністра з економічних питань.

З 2014 по 2019 роки про роботу Дмитра Разумкова відомо досить мало. Він працював у Міністерстві регіонального розвитку, був радником голови Кіровоградської ОДА.

Народне досьє: хто такий Дмитро Разумков
В команді Зеленського Дмитро Разумков (на фото зправа) відповідав за внутрішню політику

Співпраця Разумкова з Зеленським

В команду Володимира Зеленського Дмитро Разумков потрапив у жовтні 2018 року. Сьогодні він згадує, що співбесіда з майбутнім Президентом була незвичайною і навіть захоплюючою. Володимир Зеленський мало слухав про здібності претендента і більше розповідав, що сам хотів би в ньому побачити. Дмитро Разумков згадує, що ще тоді Зеленський озвучив свій найбільший страх – не виправдати очікування українців.

З 2018 року Дмитро Разумков консультував Володимира Зеленського з питань внутрішньої політики. Під час президентської передвиборної кампанії фігура Разумкова стала все більш помітна. Політтехнолог багато виступав на телебаченні в політичних ток-шоу, де озвучував позицію кандидата в Президенти Зеленського. При цьому він заявляв, що працює на волонтерських засадах, не розраховуючи в майбутньому на державні посади.

Дмитро Разумков і “Слуга народу”

27 травня стало відомо, що на парламентські вибори-2019 пропрезидентську політичну партію “Слуга народу” поведе саме Дмитро Разумков. Раніше головою партії був Іван Баканов, який пішов працювати в СБУ, першим заступником голови Служби. Бути членом партії, перебуваючи на службі в СБУ, заборонено законом.

Враховуючи рейтинг “Слуги народу”, партія повинна пройти в нову Верховну Раду великим складом. У лідера однієї з найбільших парламентських партій завжди є шанс стати Спікером, тому політичні перспективи у Дмитра Разумкова дуже непогані.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *