Насалик прокоментував заяву Ситника про незаконність формули «Роттердам+»

Міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик заявив, що чверть енергетичного вугілля в Україні має імпортне походження.

Про це передає «Обозреватель«.

Водночас глава НАБУ Артем Ситник вважає формулу «Роттердам+» незаконною, оскільки Україна імпортує всього 2-3 відсотки вугілля.

За словами Насалика, весь антрацит, який використовують українські теплоелектростанції, ввозиться в Україну з-за кордону. При цьому, вугілля марки «А» (антрацит) становить 25 відсотків від загальної кількості енергоносія.

Міністр енергетики додав, що відомству вдалося добитися зниження частки антрациту в енергобалансі країни, показник якого склав 49 відсотків у минулому році.

Раніше співробітники НАБУ провели обшуки в будівлі Національної комісії з регулювання електроенергетики і комунальних послуг у справі, пов’язаній із затвердженням вугільної формули «Роттердам+».

Нагадаємо, детективи НАБУ отримали дозвіл суду на вилучення документів Нацкомісії, що здійснює держрегулювання в сфері енергетики і компослуг по так званій справі Дубневичів, яка пов’язана з маніпуляцією з обсягами пільгового газу в Новояворівській ТЕЦ.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *