«Непрохідний»: Гриценку радять знайти свою «нішу»

Анатолію Гриценку потрібно знайти свою «нішу» та зробити пропозицію, яка відрізняє його ідейну позицію від інших політиків.

Про це в ефірі програми «Кінець дня» на телеканалі ZIK заявив політичний експерт Михайло Погребинський.

Експерт під час обговорення інциденту за участю голови партії «Сила і честь» Ігоря Смешка та нардепа Дмитра Добродомова, а також реакції лідера «Громадянської позиції» Анатолія Гриценка на сутичку політиків, зауважив, що взагалі не розуміє, чому Ігор Смешко отримав такий високий результат на президентських виборах.

«Я не розумію, що є такого в його особистості, крім того, що його «розкручував» Гордон, невже цього достатньо, що люди голосують?» – зазначив Михайло Погребинський.

Експерт зазначив, що оцінюючи майбутній склад парламенту, можна сказати, що пропорційна його частина є здебільшого зрозумілою.

«Я не очікую від них набагато більшого. Але хочу сказати, що є речі, які відбуваються самі собою, жодних окремих зусиль люди не використовують, а життя просувається… Щось уже починає змінюватися. Зокрема в нас є багато антикорупційних органів», – зазначив Михайло Погребинський.

Повертаючись до рейтингів політичних сил, Михайло Погребинський зауважив: «Що відбувається із рейтингом того ж Гриценка: багато чого я знаю, за що можна його критикувати, але якщо його порівняти із Порошенком, то це було б менше зло. Але Порошенко вільно проходить до нового складу Верховної Ради, а Гриценко не проходить. Тому що, якщо ти себе демонструєш таким самим з ідеологічної точки зору, як Порошенко, то навіщо ти потрібен? Порошенко вже це зробив, продемонстрував себе як найбільшого ворога Росії тощо. Якщо ти зробив би якусь пропозицію, яка відрізняє твою ідейну позицію, крім того, що ти кажеш, що ти чесний, а він нечесний… Цього недостатньо для людей. Треба визначити свою нішу».

Як повідомляли, лідер «Громадянської позиції» Анатолій Гриценко присоромив голову партії «Сила і честь» Ігоря Смешка, який накинувся з кулаками на Дмитра Добродомова за лаштунками ток-шоу.

Нардеп Дмитро Добродомов пояснив, що стало причиною того, що лідер партії «Сила і честь» Ігор Смешко накинувся на нього з кулаками під час зйомки політичного ток-шоу на одному з українських телеканалів.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *