Нові санкції США проти Росії: названо дату їх вступу

Другий пакет санкцій США проти Російської Федерації почне діяти останнього тижня поточного місяця.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на сайт Міністерства фінансів США, новий список санкцій вступить у силу з 26 серпня 2019 року.

США в останній тиждень серпня планують ввести другий пакет санкцій проти Росії у рамках справи про отруєння Сергія Скрипаля – колишнього співробітника російської розвідки, який проживає у Великобританії.

Президент США Дональд Трамп 1 серпня підписав указ, що стосується процедури виконання положень про введення санкцій відносно країни, яка порушила американський закон про контроль над хімічною та біологічною зброєю і заборону його застосування від 1991 року.

Новий список санкцій почне діяти з 26 серпня. Так, йдеться про блокування міжнародної фінансової допомоги Російській Федерації, заборону для американських банків надавати кредити російській владі і зниження статусу двосторонніх відносин.

“Цей крок істотно знижує шанси на те, що “яструби” в Конгресі проведуть більш жорсткі санкції щодо суверенного боргу РФ, навіть якщо найпалкіші з них вважатимуть вжиті заходи недостатніми”, – говорить джерело в Мінфіні США.

Перший пакет санкцій проти Росії у справі Скрипалів був введений влітку 2018 року. Відповідно до закону CBW Act для розширення санкцій необхідно було вибрати три з шести способів впливу. Було прийнято рішення реалізувати наступні кроки: виступити проти видачі кредитів або інших типів допомоги Росії з боку МВФ і Світового банку, посилити контроль за видачею ліцензій на російські товари в США, заборонити американським банкам брати участь в первинному ринку кредитування РФ та видачі позичок російському уряду.

Нагадаємо, раніше НАРОДНА ПРАВДА повідомляла, що американський лідер Дональд Трамп запропонував ввести смертну кару за злочини на ґрунті расизму.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *