Партнер Порошенка продав в АТО неякісні «Богдани» по $32 тис. за штуку

Народний депутат України Віктор Чумак повідомив на своїй сторінці в Facebook, що бізнес-партнер президента України Петра Порошенка Олег Гладковський продав в АТО 100 штук санітарних автомобілів «Богдан» за 32 тис. доларів кожен.

«Минулого тижня в Волноваському госпіталі мені на очі попалися чотири санітарних автомобіля «Богдан-2251». На моє запитання, як вони себе показали, медики знизали плечима: «Вони всі відразу зламалися», – була коротка відповідь», – пише нардеп.

На сторінці в Facebook Чумак надав фото звіту НAKO – міжнародного антикорупційного проекту з протидії корупції в сфері оборони, в якому надаються докази того, що така угода має потенційний конфлікт інтересів.

Народний депутат зазначає, що 100 штук авто закупили за неконкурентною таємною процедурою в одного учасника за 32 тис. доларів кожен.

«У нас немає доказів, що Олег Гладковський впливав на рішення купити «Богдани» або, що Україна мала кращий альтернативний варіант. Але ситуація, коли головним постачальником МОУ є корпорація, контрольний пакет акцій якої належить першому заступнику секретаря РНБО, органу, який відповідає за управління оборонним сектором України, є потенційним конфліктом інтересів», – сказано в звіті.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *