Посол розповів, яким США бачать нового президента України

Посол України в США Валерій Чалий заявив, що для США дуже важливо, щоб наступний президент України продовжував обраний курс реформ і геополітичний курс на зближення з Європейським Союзом.

Про це він розповів в інтерв’ю Укрінформу.

На питання, яку позицію адміністрація США має зараз відносно виборчого процесу в Україні, Чалий відповів, що це питання треба в першу чергу адресувати представникам адміністрації Сполучених Штатів.

«Я міг би не коментувати, але просто скажу про свої спостереження. На мій погляд, американський уряд буде продовжувати взаємодію з тими політичними представниками, яких підтримає український народ. Все дуже просто», – сказав посол.

Він додав, що рівень взаємовідносин між двома країнами має розвиватися, а не зменшуватися і для цього необхідна послідовність у зовнішній політиці України та незмінність зовнішньополітичного курсу та його темпів.

«Я думаю, Сполучені Штати також вітали би взаємодію з тими політиками, які продовжуватимуть обраний курс реформ і обраний геополітичний курс – на зближення з євроатлантичними, європейськими структурами», – сказав Чалий.

За його словами, очевидно, що прямої підтримки кандидатів чи партій з боку США не буде, але готовність співпраці матиме місце з тими, хто зберігатиме цей курс.

Нагадаємо, раніше спеціальний представник США з питань України Курт Волкер заявляв, що Сполучені Штати можуть допомогти Україні протидіяти можливому втручанню Росії у вибори 2019 року.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *