Постраждалим від вибуху в Ічні доведеться самим вирішувати питання з житлом – експерт

Експерт із соціальних питань Андрій Павловський заявив, що після вибухів складів з боєприпасами в Ічні постраждалим громадянам доведеться самостійно вирішувати питання з житлом. Хоча держава у таких форс-мажорних ситуаціях має надати допомогу, наголосив експерт у коментарі для golos.ua.

«Події в Ічні та інших населених пунктах є наслідками кричущої безвідповідальності та службової недбалості. Зрештою, тупості нашого найвищого військового керівництва. Склади з боєприпасами вибухають в п’ятий раз, але ніхто так і не поніс за це покарання. Порошенко, як головний військовокомандуючий, несе відповідальність за всі ці події», – пояснив Павловський.

Експерт зазначив, що, як показує практика, постраждалі громадяни муситимуть самостійно вирішувати питання з житлом. За його словами, після вибухів складів у Калинівці більшість громадян самостійно відновлювали своє житло.

«Крім того, винним у трагедії в Калинівці зробили майора, який заплатив державі 2000 тисячі гривень, хоча країні було завдано мільярдних збитків», – додав Павловський.

Нагадаємо, керівник складу Міністерства оборони в Ічні Чернігівської області був звільнений в запас після антидиверсійної перевірки незадовго до вибухів на складах з боєприпасами.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *