Повернення Кличка може бути близьким до правди, його цікавить Тайсон Ф’юрі, – промоутер

Генеральний директор промоутерської компанії К2 Promotions Олександр Красюк поділився своєю думкою щодо чуток про повернення у бокс Володимира Кличка. Промоутер заявив, що не чув подібних заяв від Кличка.

Однак Красюк каже, що диму без вогню не буває і вважає, що Кличка цікавить бій проти Тайсона Ф’юрі.

Читайте також: Володимир Кличко розпочав переговори з транслятором і може провести три бої, – The Ring

«Що стосується рішення Володимира Кличка про повернення, особисто від нього я не чув, що він повертається. Але я згоден, що диму без вогню не буває. Мені здається, що це може бути близьким до правди. Не треба далеко ходити, є старший брат, який чотири роки був поза боксом, а потім повернувся й успішно повернувся. Я думаю, Володимир може собі це дозволити. Він у чудовій формі, чудовому настрої, він зі світлим розумом, постійно тренується», – сказав Красюк.

«Для нього не складе труднощів повернення у бокс. Для нього немає сенсу битися з Уайтом, якого він знає, як облупленого, який років п’ять-десять був у нього спаринг-партнером. Це повинні бути якісь потужні поєдинки. Так, нам навіть не потрібно мати розуму аж понад голову, щоб здогадатися, які поєдинки його можуть цікавити. Джошуа – це більш другорядний, а ось Тайсон Ф’юрі, напевно, буде першорядним. Зараз, на мій погляд, це може бути актуальним», – резюмував Красюк.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *