Садовий відмовився від участі у виборах президента України

Андрій Садовий прийняв рішення відмовитися від участі у президентських виборах на користь Анатолія Гриценка.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, таку заяву він зробив в ході брифінгу.

“Самопоміч” повинна об’єднати всі демократичні сили. Наше завдання – перемагати на парламентських виборах. Зараз у нас є шанс обрати українського і антикорупційного президента. Тому я прийняв рішення, я відкликаю свою кандидатуру з виборів президента. Я підтримую на пост президента Анатолія Гриценка”, – сказав Садовий.

Читайте також: Вибори-2019: всі кандидати в президенти України

Політик послався на дані соціологічних досліджень, згідно з якими його рейтинг вдвічі нижче, ніж у Анатолія Гриценка.

Українська правда” з посиланням на власні джерела пише, що напередодні Садовий зустрічався з політрадою партії “Самопоміч”, де визнав, що все-таки вирішив зняти свою кандидатуру з виборів.

Відзначимо, між тим на засіданні політради ( Олег Березюк, Олег Лаврик, Єгор Соболєв, Оксана Сироїд, Роман Семенуха, медіаконсультант Остап Процик та заступник голови Львівської облради Параска Дворянин) все виступили проти об’єднання з Гриценком, крім Соболєва.

“Поки жодних умов не проговорили нормально. Нас турбує, що там Корбан і Бродський, тому ми хочемо впливати на всі ключові призначення, які буде пропонувати Гриценко”, – пояснили джерела в оточенні Садового.

Видання також наводить дані опитування соціологічного агентства “Фама”: у Гриценка з грудня по лютий спостерігається незначне зміцнення ядра з 2,9% до 4,6% зі збереженням показників резерву на рівні 5,1 – 5,8% і потенціалу на рівні – 9,8 – 9,4%. Разом з тим у Садового зміцнення ядра зрушило з 0,5% в січні до 2% в лютому.

Раніше в Службі безпеки України оприлюднили план дій, відповідно до якого Росія  готує втручання у вибори в Україні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *