Стало відомо, хто зняв нардепа «Свободи» Ханенка голим

На днях в кулуарах Верховної Ради України і в усіх її куточках тільки і обговорюють новий конфуз, який трапився з депутатом від ВО «Свобода» С.Ханенком. А сталося те, що в мережі Інтернет майже по всіх сайтах гуляє фото з оголеним депутатом в його службовому кабінеті в ВР.

Це ж потрібно було вже повністю впитись до повної несвідомості, щоб додуматися до такого вчинку. Ханенко, до речі, працює в комітеті з питань охорони здоров’я ВР України.  Схоже, йому самому вже давно потрібні висококваліфіковані спеціалісти з «павлівської» лікарні. Під час помаранчевої революції він очолював медичну службу Майдану, слідкував щоб мітингувальники не обморожували собі кінцівки. Схоже сфотографовано нардепа якраз під час процедури загартовування свого організму за новою методикою – літом і обов’язково в робочому кабінеті!
Проте, це все тільки міркування. Для всіх самим цікавим і основним питання залишилося – хто ж все таки зробив та видав на всенародний огляд пікантну фотокарточку народного депутата в стилі ню. Всім цікаво, хто автор такого шедевру?

Як, не дивно, але це зробив один з помічників Ханенка, якого схоже перед цим він сам і «зняв» для допомоги у полегшенні нелегкого депутатського тягаря покладених на нього населенням та «бездоганною» в моральних, та людських якостях партією. Дивлячись на такі позування народного обранця, залишається тільки здогадуватися про справжню орієнтацію Ханенка, і в даному випадку мається на увазі аж ніяк не політична орієнтація. І ніхто не здивується, якщо найближчим часом виявиться, що вони перебували в інтимній близькості. Схоже, прийшовши до влади ще у 2006 році і ставши заступником міністра охорони здоров’я, Ханенко, окрім помаранчевого, вирішив приміряти на собі колір секс-меншин,  не особливо приховуючи реалізувати на новій посаді. Саме тому мабуть Ющенко і звільнив його з займаної  посади, не до вподоби йому явно виражені «голубі» на керівних посадах. Після звільнення Ханенко заявив, що пішов з партії «Наша Україна» саме з «особистих та ідеологічних причин». І вже через деякий час винирнув депутатом у «Свободі».

З моральної та професійної точки зору, подібний вчинок народного депутата України є абсолютно недопустимим та відверто цинічним. Стіни та кабінети ВР будувалися не для фотографування в стилі ню, а для роботи. В європейських парламентах депутат після оприлюднення такого фото як мінімум знімає з себе повноваження. Рекомендував би Ханенку зробити те саме негайно, щоб хоч якось зберегти морально знівечене обличчя політика.

Источник: sxemy.com

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *