Супрун закликала медичні ВНЗ не саботувати важливий іспит: експерименти на людях

В Україні стартував іспит IFOM для студентів-медиків третього курсу, який викликав резонанс у медичному колі – в.о. міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун закликала адміністрації окремих медуніверситетів не саботувати IFOM, адже неякісна освіта лікарів – найгірший експеримент над людьми.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА, про це Супрун написала у Facebook.

“Рекомендую адміністраціям окремих медуніверситетів замість того, щоб підбурювати студентів виходити на протести та саботувати іспити, зосередитись на якості їхньої підготовки та навчання. А студентам — довіряти інформації лише з перевірених джерел, і за будь-яких обставин прийти та скласти іспит”, – пише глава МОЗ.

Супрун додала, що суть навчання медицині не у складанні тестів, а у набутті навичок допомоги пацієнту.

“IFOM — це незалежний міжнародний іспит, що включає запитання про базові речі в медицині, як анатомія і фізіологія, які повинен знати кожен майбутній лікар”, – пояснила медик.

Вона додала, що якісні медичні послуги, можуть забезпечити лише високопрофесійні лікарі, чиї знання та навички відповідають світовим стандартам. Саме тому Україні потрібне максимально незалежне та справедливе оцінювання знань майбутніх медиків.

“Найгіршим експериментом над людьми є неякісна медична освіта. Це несправедливо і небезпечно для самих студентів, але найбільше — для майбутніх пацієнтів таких лікарів”, – резюмувала Супрун.

Супрун закликала медичні ВНЗ не саботувати важливий іспит: експерименти на людях

Нагадаємо, раніше очільниця МОЗ розповіла, що в Україні сімейні лікарі мають право відмовитися від подальшого ведення пацієнта.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *