«Танці з зірками 2019» 5 випуск: хто пішов із проєкту

Популярний проєкт «Танці з зірками 2019» вкотре зумів розчулити глядачів зворушливими історіями. І хоч учасники поділились із прихильниками дуже особливими спогадами, одна пара все ж змушена покинути паркет.

У 5 випуску шоу «Танці з зірками 2019» за змогу пройти у наступний етап проєкту поборолись 11 пар. Кожен учасник показав свою постановку на тему «Рік, який змінив життя», проте не всі зуміли продовжувати участь у проєкті. 

Читайте також: «Танці з зірками 2019» 5 випуск: життєві драми Олени Кравець та стрип від MARUV

У зоні ризику опинились MARUV та Джей, Анна Різатдінова та Олександр Прохоров, Дзідзьо та Яна Цибульська. Найменшу кількість балів отримали епатажна MARUV і Джей, тому саме ця пара покинула шоу. На паркеті вони показали еротичний стрип, який не отримав схвалення від суддів та глядачів. 

Я хочу сказати дякую всій команді, яка допомагала мені. Я дуже хотіла сюди потрапити, мріяла про цей проєкт… Але насправді дякую, що ви нас змусили йти, бо поєднувати гастролі з шоу складно, 
– зі сльозами розповіла MARUV.

Щотижня пара епатувала на паркеті, демонструючи відверті постановки та латексні костюми. Навіть романтичний віденський вальс вони зуміли зробити у своєму стилі, адже українська «Мадонна» не має слідувати стандартам. Тому зіркові судді та всі учасники «Танців з зірками 2019» не стримували свого розпачу від таких результатів голосування. 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *