У Путіна прокоментували заяву Турчинова про черговий прохід українських кораблів через Керченську протоку

Офіційний представник Міністерства зовнішніх справ РФ Марія Захарова назвала заяву секретаря РНБО Олександра Турчинова про підготовку проходу українських кораблів безвідповідальною.

Про це інформують російські ЗМІ.

На думку Захарової, майбутній прохід лише поглибить проблему попри те, що «багато партнерів України займаються справжніми спробами пошуків шляхів деескалації».

Також підкреслила, що заявою «Київ розписується у тому, що провокація – візитна карточка чинного режиму в Україні».

Нагадаємо, 19 грудня секретар РНБО Олександр Турчинов повідомив про запланований прохід чергових українських суден через Керченську протоку.

Зазначив, що запросить представників ОБСЄ та інших міжнародних організацій для того, щоб довести світу, що Україна та її моряки не порушують жодних законів та міжнародних правил.

Як повідомлялося, 25 листопада російські силовики захопили два артилерійські катери «Бердянськ» і «Нікополь» та рейдовий буксир «Яни Капу» разом з екіпажами – 23 військовослужбовцями ВМС ЗС України та одним співробітником СБУ.

Росія звинувачує українських військових у порушенні «держкордону» РФ під час переходу з Одеси до Маріуполя. Так званий суд у Криму заарештував всіх заручників до 25 січня 2019 року.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *