У Раді зробили важливий крок у боротьбі проти педофілії: подробиці

У профільному комітеті Верховної Ради України активізували боротьбу проти педофілії – схвалений законопроект про створення єдиного реєстру та запровадження хімічної кастрації педофілів.

Як пише НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляється на Facebook-сторінці МВС України.

Зазначається, що законопроект передбачає особливий порядок застосування заходів медичного характеру, препаратів, які пригнічують статевий потяг, до осіб, які вчинили злочин проти статевої свободи та статевої недоторканості малолітніх та мають прояви педофілії.

Хімічну кастрацію може бути проведено як під час так і після відбування покарання.

“Заходи у вигляді хімічної кастрації можуть бути застосовані лише на підставі добровільного звернення засудженого за такі злочини, за рішенням суду і за наявності відповідного висновку судово-психіатричної та судово-медичної експертиз”, – зазначили у МВС.

Крім того йдеться про створення Єдиного реєстру осіб, засуджених за сексуальні злочини проти малолітніх, який має стати запобіжником для повторення таких злочинів.

Зазначається, що це має бути електронна база даних, відповідно до якої здійснюється збирання, зберігання, захист, облік, пошук, узагальнення даних про осіб, які вчинили сексуальні злочини проти дітей.

У Раді зробили важливий крок у боротьбі проти педофілії: подробиці

Нагадаємо, обговорення запровадження хімічної кастрації та створення реєстру педофілів в Україні, набуло суспільного резонансу після страшного вбивства 22-річним Миколою Тарасовим 11-річної Даринки Лук’яненко.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *