У Росії прийняли цинічне рішення щодо захоплених в полон українських моряків

Московський міськсуд вирішив залишити під арештом до кінця липня захоплених російськими силовиками в районі Керченської протоки українських моряків.

Про це повідомив в Facebook координатор групи адвокатів українських моряків Микола Полозов, передає НАРОДНА ПРАВДА.

У понеділок, 27 травня, Московський міськсуд розглянув апеляційні скарги адвокатів військовополонених українських моряків.

“Постанови Лефортовського районного суду, якими морякам були продовжені строки тримання під вартою до кінця липня, залишені без зміни, скарги захисту – без задоволення. В даний час відносно всіх 24 військовополонених українських моряків Мосміськсуд відхилив апеляції. Термін надання владою РФ звіту перед Міжнародним трибуналом ООН з морського права про виконання його рішення закінчується 25 червня 2019 року”, – написав Полозов.

У Росії прийняли цинічне рішення щодо захоплених в полон українських моряків

Як відомо, 16 квітня Україна звернулася до Міжнародного трибуналу з морського права (ITLOS) про застосування тимчасових заходів проти Російської Федерації заради звільнення 24 українських військовополонених моряків.

25 травня Міжнародний трибунал ООН з морського права в Гамбурзі наказав Росії звільнити 24 захоплених в листопаді минулого року в Керченській протоці моряків і повернути три українських корабля.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *