У сукні за 6 тисяч доларів: Меланія Трамп приголомшила образом на урочистій вечері

Президент та перша леді США дедалі частіше демонструють на публіці ніжні почуття. Так, під час щорічної вечері Історичної асоціації Білого дому Дональд і Меланія Трамп показали ніжні обійми та поцілунки.

Як відомо, щороку у Східній залі резиденції президента США влаштовують знаковий захід – вечерю на честь Історичної асоціації. Цю некомерційну організацію заснувала у 1961 році тодішня перша леді США Жаклін Кеннеді. Відтак щороку глави Білого дому відзначають річницю створення урочистою вечерею. 

Читайте також: Меланія Трамп одягнула сукню без спідньої білизни на офіційний прийом: фото

Дональд і Меланія Трамп вирішили не порушувати традицій. До запрошених гостей вони вийшли у розкішному та елегантному вбранні, яке прикувало увагу всіх учасників вечері. Зокрема, для урочистого заходу чарівна Меланія обрала чорну сукню з колекції Akris, вартість якої сягає 6 тисяч доларів. До вбрання перша леді підібрала туфлі на підборах та лаконічні прикраси. Водночас Дональд Трамп постав перед гостями у класичному чорному костюмі, білій сорочці та метелику. 

Історична асоціація Білого дому була реальним партнером мого офісу упродовж останніх трьох років, допомагаючи фінансувати цю роботу і просувати важливу історію і вічну красу резиденції. Тому хочу подякувати вам усім за те, що ви сьогодні тут, 
– наголосила під час виступу Меланія Трамп. 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *