В СБУ підтвердили, що розслідують кримінальне провадження щодо Холодницького

Головне слідче управління Служби безпеки України розслідує кримінальне провадження за фактом можливого підбурювання до надання неправдивих показань та розголошення фактів досудового слідства службовими особами Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

Про це йдеться у відповіді Управління взаємодії із засобами масової інформації та громадськістю СБУ на інформаційний запит УНН.

“Головним слідчим управлінням СБУ здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактами вчинення злочинів, передбачених ч.4. ст.27 ч.2. ст.384, ч.1 ст.387 КК України, в рамках якого досліджуються обставини можливого вчинення службовими особами САП вищевказаних кримінальних правопорушень”, — сказали в СБУ, відповідаючи на запитання про те, чи розслідують вони провадження стосовно Холодницького за фактами можливого підбурювання до надання показань та розголошення даних слідства.

У спецслужбі також розповіли, що у цьому провадженні підозри нікому не оголошували.

Втім в СБУ не відповіли на запитання про те, чи викликали Холодницького на допит у межах цього провадження, вказавши, що такі дані не можуть бути розголошені.

Нагадаємо, генеральний прокурор Юрій Луценко заперечує факт підготовки підозри керівнику Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назару Холодницькому.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *