В умовах кризи Squalio допомагає забезпечити віддалене навчання і роботу

Стрімке поширення вірусу Covid-19 по всьому світу, включаючи Україну, змінило підхід людей до багатьох речей. Знаходячись в умовах соціального дистанціювання, необхідно шукати можливості по новому організувати своє життя та продовжувати працювати, навчатись, вести бізнес. Щоб  зробити цей процес максимально ефективним, найбільша українська компанія з технологій збору, передачі та обробки даних Squalio надає підтримку в процесі організації і забезпечення віддаленого навчального і робочого процесу.

Squalio пропонує якісні цифрові рішення для ефективної роботи та навчання в дистанційному режимі. У компанії зазначили, що Microsoft 365 — це інноваційний засіб для командної роботи з будь-якої точки світу, яким вже користуються мільйони користувачів у всьому світі. Зокрема, доступна програма для віддаленого спілкування та командної роботи Microsoft Teams, сховище файлів та їх спільне редагування за допомогою сервісів SharePoint Online & OneDrive for Business, ведення нотатків, доступ до них, перехід від паперового щоденника в електронний з Microsoft OneNote, а також проведення віддаленого навчання роботі з сервісами для користувачів (програма Productivity workshop в додатку).

Компанія Squalio підготувала безкоштовний відеоурок, за допомогою  якого можна отримати різні поради та рекомендації, а також оволодіти основними цифровими навичками для забезпечення віддаленого навчання та роботи.

Для успішної реалізації навчання Squalio надає все необхідне: проводить віртуальні тренінги з повноцінного використання Microsoft Office 365, надає єдину платформу Microsoft Teams, що поєднує в собі чат, обмін документами, відеодзвінки і спілкування між вчителями, учнями та адміністрацією навчальних закладів, а також роботодавцями та найманими працівниками; гарантує безпеку даних та виконання вимог Регламенту про захист даних. Microsoft Office 365 А1 завжди був і залишається безкоштовно доступним всім навчальним закладам.

Олег Фесюк (Oleg Fesiuk), керівник ІТ-компанії Squalio Ukraina: «Без сумніву, це складний час для України, але в той же час, і можливість отримати нові знання і новий досвід, працюючи віддалено. В цілому внутрішню комунікацію освітніх, комерційних, державних і муніципальних установ можна зробити більш ефективною, використовуючи ряд цифрових інструментів. Наша компанія має багаторічний досвід і знання, отримані в ході віддаленої роботи як з іноземними клієнтами, так і з філіями компанії в інших країнах. Потрібно відзначити, що і раніше існував попит на організацію дистанційної роботи, але раз він значно виріс. Цей складний час можна сприймати як додаткову мотивацію до пошуку альтернатив забезпечення безперервного навчального або робочого процесу». 

Squalio пропонує всім бажаючим дізнатися, як влаштувати віддалену зустріч або збори великої кількості людей і використовувати демонстрацію презентації. А також як забезпечити можливість віддаленого підключення до розмови з будь-якого комп’ютера і пристрою на базі Android або IOS. Навчальний матеріал доступний за адресою: https://squalio.com/ua/udalennaya-rabota/

Виконання повсякденних справ і завдань в електронному середовищі деяким підприємствам і навчальним закладам може здатися складним, особливо якщо раніше така можливість використовувалася лише частково. У той же час це розвиває здатності пристосовуватися до нових умов. «Стрімкий розвиток інформаційних технологій свідчить про те, що почати віддалену роботу власними силами в невеликих групах легко, але складніше підтримувати її в довгостроковій перспективі та масштабувати в межах всієї організації. В різноманітних пропозиціях цифрових інструментів легко заплутатися, але в такій надзвичайній ситуації потрібно вміти швидко знайти цифрові рішення, що найбільш підходять організації. З боку Squalio ми пропонуємо одноразові групові заняття, а також допомагаємо знайти найбільш ефективні рішення в кожному випадку.

Squalio – це підприємство інформаційних технологій, яке забезпечує продаж ліцензій на програмне забезпечення та хмарні послуги, консультації та підтримку, а також надає своїм клієнтам – великим і дрібним організаціям – послуги інвентаризації та аудиту програмного забезпечення. Підприємство має представництва в Латвії, Литві, Естонії, Грузії, Білорусі, Казахстані, Росії, Італії, Австрії, Німеччини і Болгарії. Squalio є провідним партнером Microsoft Corporation, а також володарем почесного статусу Snow Platinum Partner, ставши єдиним сертифікованим партнером Snow Platinum в Східній Європі та регіоні країн Балтії.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *