Вакарчук сказав, чи підтримає когось із кандидатів у президенти

Лідер гурту «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук заявив, що не підтримуватиме жодного із кандидатів у президенти України й відкидає навіть можливість таких переговорів.

Таку свою позицію він озвучив в ефірі телеканалу ZIK.

На думку Вакарчука, коли йдеться про велику мету, про справжні зміни, багато речей, що призводять до цих справжніх змін, є цілком можливими.

«Але я виключаю сам факт того, що через якісь політичні «ласощі», через персональні амбіції або дивіденди, я готовий був би навіть починати розмову про підтримку чи не підтримку (когось із кандидатів у президенти – ред.). Це не питання власних інтересів, не питання, що буде з тобою, чи кому ти допоможеш, чи не допоможеш. На кону набагато більше – доля держави», – наголосив музикант.Водночас Вакарчук зауважив, що вибори президента і парламенту слід розглядати в комплексі, адже наслідки обох є взаємодіючими. Тому, пояснив співак, зараз дуже важливо дати можливість виборцю зробити усвідомлений вибір, а потім його захистити.

«Я маю на увазі не тільки на виборчих дільницях і під час перерахунку голосів, а захистити політично. Від цього теж багато залежить. Не тільки нові люди в політиці визначатимуть долю держави, але й можливість виборця впливати на політику, політиків та їх підзвітність людям», – пояснив співак.

Нагадаємо, напередодні лідер гурту «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук спростував свою участь у виборах президента України в 2019 році, однак він запевнив, що не збирається залишатися осторонь і працюватиме над змінами у країні.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *