Військова атака біля Азовського моря: стало відомо, хто керував російськими військовими

У мережі з’явилася інформація про керівника спецоперації російських силовиків у Керченській протоці, де були обстріляні і захоплені українські військові судна.

Згідно з початковими припущеннями накази віддавав прем’єр-міністр Росії Дмитро Медведєв, але пізніше з’явилося уточнення, передає НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на публікацію Conflict Intelligence Team в Facebook.

РОСІЯ АТАКУВАЛА УКРАЇНУ В АЗОВСЬКОМУ МОРІ: ВСІ ПОДРОБИЦІ, ФОТО ТА ВІДЕО

Експерти оцінили публікацію даних з перехоплень переговорів російського командування з екіпажами прикордонних кораблів, які опублікував Генштаб ЗСУ. Як можна почути по аудіозапису, російські прикордонники цілеспрямовано таранили українські кораблі під контролем російського керівництва.

«З переговорів також випливає, що ситуацію контролював прем’єр-міністр Росії Дмитро Медведєв і, можливо, президент Росії Володимир Путін», – написано в публікації.

Проте пізніше з’явився додаток, в якому названо даний особа з прізвищем Медведєв: «Додаток: як зазначив користувач Твіттера @ivan_bryak, під Медведєвим, швидше за все, мається на увазі керівник департаменту берегової охорони, заступник голови Прикордонної служби ФСБ Росії Геннадій Медведєв».

Військова атака біля Азовського моря: стало відомо, хто керував російськими військовими

У зв’язку рішенням РНБО про можливе введення воєнного стану через захоплення Росією у полон трьох українських суден ВМС та понад 20 моряків в Азовському морі, Збройні Сили України приведені в повну бойову готовність.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *