Влада навмисно банкрутує «Укргазвидобування», аби дешево продати – Тимошенко

Найбільше державне підприємство «Укргазвидобування» нині навмисно банкрутується владою для того, щоб задешево його продати.

Про це сказала лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко в кулуарах Верховної Ради, передає кореспондент інтернет-видання UA1.

Вона зазначила, що НАК «Нафтогаз» не платить «Укргазвидобуванню» достатні фінансові ресурси за видобуток газу й на сьогодні цей борг досягає 42 млрд гривень.

«Сьогодні свідомо, під гарантію президента банкрутується найбільше держпідприємство «Укргазвидобування» і готується до акціонування, до такої тіньової приватизації, щоб просто у країни вже не залишилося нічого. Вони спочатку собі поставили просто непомірну ціну на газ, а тепер вони хочуть забрати все газове видобування в Україні», – заявила Тимошенко.За її словами, «Укргазвидобування» планувало видобути 16,6 млрд куб. м газу, а має лише 15 млрд куб. м газу. Це, зауважила нардеп, означає, що грошей в «Укргазвидобування» немає.

До того ж, стверджує лідерка «Батьківщини», корумпованому оточенню президента хочуть передати 12,5 тис. кв. км розвіданих родовищ природного газу в Україні.

«І саме тому підвищуються знову ціни на газ, тому що їм вже замало 200% прибутку на торгівлі тіньовій природнім газом, а їм уже потрібно більше 200% прибутку. І це означає, що вони знову готуються піднімати ціни на газ, але перед тим вони забирають ті родовища, які може спокійно, без будь-яких шахраїв президента, країна видобувати самостійно на базі підприємства «Укргазвидобування», – наголосила Тимошенко.

У зв’язку із цим, додала Тимошенко, до Міністерства палива та енергетики і Міністерства екології будуть скеровані відповідні запити, а також копії прем’єр-міністру і президенту. Ще один запит щодо несплати за газ буде адресовано «Нафтогазу» та «Укргазвидобуванню».

Нагадаємо, лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко заявила про намір балотуватися в президенти. При цьому вона наголосила, що не збирається ні з ким об’єднуватися.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *