ВСУ можуть звільнити Донбас через місяць — Турчинов

Бої під Авдіївкою показали, що Україна сильніша, вважає силовик. 

Секретар РНБО Олександр Турчинов заявив про те, що Україна переможе Росію у гібридній війні на Донбасі.

На думку силовика, українці  «приречені на перемогу», однак військові сили мають підтримуватися економікою.

«Сильна армія неможлива без сильної економіки. Тому сьогодні один з пріоритетів — нарощування нашого економічного потенціалу, який безпосередньо пов’язаний з оборонним потенціалом. Сильна економіка України, і, відповідно, поліпшення стандартів життя українців, — найважливіші фактори, необхідні для звільнення окупованих територій як Донбасу, так і Криму», — наводить цитату Турчинова прес-служба РНБО.

Секретар Ради нацбезпеки вважає, що бої в районі  Світлодарської дуги та біля Авдіївки показали, що українська армія сильніша за гібридні війська РФ.

 «Достатньо місяця, щоб повністю звільнити територію Донбасу», — сказав Турчинов в інтерв’ю Цензор.net.

Водночас, на його думку, в разі початку такої визвольної операції невідомо, скільки своїх дивізій виставить проти України Росія.

«Коли розраховуєш сили і засоби для проведення наступальних операцій, потрібно чітко розуміти, скільки сил і коштів у твого ворога. Ми постійно відстежуємо їхні дії: щоденне завезення техніки, зброї, найманців і контрактників. Але у всіх цих численних добре озброєних підрозділів, що перебувають на окупованому Донбасі, головне завдання: в разі нашого наступу протриматися кілька діб до підходу основних сил російської армії», — пояснив він. 
Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *