Як Коломойський розвалює Україну: Тука пояснив наслідки

Екс-заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука вважає, що українські олігархи, зокрема Ігор Коломойський, зацікавлені у бізнес-зв’язках з Росією і це становить небезпеку для України.

Loading…

Про це повідомляє “Апостроф“.

Якщо проаналізувати, практично всі ті люди, яких ми називаємо “олігархи”, дуже тісно пов’язані з Росією. В першу чергу – бізнесом. І тому цілком зрозуміло їхнє бажання і прагнення продовжувати співробітництво і розвивати свій власний бізнес. Це природно для будь-якої людини. Коломойський про це сказав відверто. Інші не настільки публічні, як зараз Коломойський, тому вони відверто про це не говорять, але їх дії побічно свідчать про тих же намірах“, – вважає Тука.

Він заявив, що наразі відділяє владу від України, для нього це не єдине ціле.

Я все ж відділяю владу від України. На сьогодні для мене це не тотожні поняття. Що стосується влади – так, я бачу, що вона налаштована чинити по-компрадорски, повертатися знову до “старшого брата”. Що стосується України, то я ні бажання такого, ні прагнення у громадян не бачу. Справа не тільки безпосередньо у Коломийському“, – розповів він.

Зазначимо, що коли Володимира Зеленського запитали про це висловлювання Коломойського, він сказав: “Я хотів би, щоб я, як президент, думав про міжнародні відносини і вектор України. Мені здається, що це правильно. Я, уряд, суспільство – ми можемо говорити про це“.

Володимир Олександрович Зеленський в першу чергу актор, а не президент. З моєї точки зору, це абсолютно стандартна фраза. Будь-яка людина на його місці відповіла би приблизно так само, аби відгородитися від Коломойського. Я не бачу тут політичної позиції“, – прокоментував висловлювання президента Тука.

Нагадаємо, нещодавно Ігор Коломойський почав потужну атаку на Нацбанк, для чого йому це потрібно, читайте тут.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *