Зеленський не оголосить кандидатури голів СБУ, ГПУ, МЗС та інших до інавгурації, — член штабу

Новообраний президент Володимир Зеленський не оголосить кандидатури на посади голів Служби безпеки України, Генпрокуратури, Міністерства закордонних справ, Міністерства оборони, Генштабу та інших відомств до інавгурації.

Про це розповів сценарист «Слуги народу» та член команди Зеленського Юрій Костюк в інтерв’ю Українській правді.

Він зазначив, що кандидатури озвучать, коли команда зайде в Адміністрацію президента й зможе перевірити певну інформацію щодо претендентів на посади.

«Ми не можемо назвати голову СБУ чи, наприклад, генпрокурора, тому що одна справа — назвати цю людину, а інша — призначити. Ми зараз не маємо ресурсів повноцінно перевірити людей так, як це повинно бути — перевірити, чи є в них родичі в Росії, який їхній бекграунд, яка реальна їхня біографія», — пояснив Костюк.

«Також нам здається, що повинна бути перевірка не лише спецслужб, але й з боку громадськості. Сьогодні громадські активісти користуються в суспільстві великим рівнем довіри і знаходять скелети у шафі краще, ніж будь-хто. Тому коли буде повноцінна перевірка, тоді цих людей можна буде називати», — додав він.

Зазначимо, що дату інавгурації має призначити Верховна Рада. У команді Зеленського вже назвали можливу дату його інавгурації.

Раніше повідомлялося, що Зеленський визначився із главою своєї адміністрації.

загрузка…

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *